Strony

.

.

KONTAKT


Adres do kontaktu:

krystyna.mirek@onet.eu

11 komentarzy:

 1. Witam serdecznie .Przyznam ,iż książka WIĘKSZY KAWAŁEK NIEBA zrobiła na mnie ogromne wrażenie. nie mam za dużo wolnego czasu -dom mąż dzieci . Jednak gdy zaczęłam czytać ten świat ci ludzie Iga , Wiktor....ich losy historia tak mnie wciągnęły ,iż pragnęłam w każdej wolnej chwili czytać i "chłonąć" każdą następną stronę. W rezultacie po 3 dniach a raczej nocach -bo raczej nocami czytałam, książka została przeczytana w całości . Wspaniała historia motyw miłości i odwagi. Już nie mogę doczekać się 2 tomu. Książka rzeczywiście jakby przenosiła w inny świat , a jednak nam tak bliski.... Świetna polecam!!!! Margareta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Krystyno ja mam wszystkie Pani książki i połykam je w jeden dzień a końce w nocy albo i nad ranę. Nie mogę doczekać się każdej nowości... i ciekawość już mnie zżera co dalej będzie słychać u Babci Kaliny i sąsiadów ;)
  Serdecznie pozdrawiam
  Mirka

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam w ten upalny weekendowy wieczór wracam wlasnie z weekendu na wsi podczas ktprego "pochłonęłam"wszystkie kolory nieba i pozostaje niesmak tajemnica...czy jest bedsie 3 tom?pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie, ale jeszcze nie znam daty wydania, prace trwają :) Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Czy będzie dalszy ciąg powieści Wszystkie kolory nieba?
  Iwona Laferska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale jeszcze nie znam szczegółów, ten projekt wciąż w fazie pracy.

   Usuń
  2. Ile lat miała Konstancja? 23 czy 25?

   Usuń
 6. Witam.Czy będzie dodruk książki ,,Większ kawałek nieba" ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Krystyno! Właśnie przeczytałam 3 kolejne Pani książki. Pojedynek uczuć to niesamowita lektura. Dziękuję, że ma Pani odwagę pisać na temat prawdziwych wartości, że się Pani nie boi stanąć po stronie prawdy. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję bardzo, dużo czytam, ale Pani książki niosą w sobie wiele dobra, ciepła, bardzo lubię je czytać!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie! Jak mogę zdobyć Pani autograf ? Niestety nie dam rady dostać się na spotkania autorskie. A nie ukrywam, że Pani autograf sprawiłby uśmiech na twarzy mojej mamy :)

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon