Strony

.

.

Spotkania autorskie

Kochani! Za nami kolejne spotkania autorskie. Jedno bardzo blisko, drugie daleko. Niedawno miałam szansę zobaczyć się z Wami w Niepołomicach, bardzo blisko domu. Było to niezwykłe doświadczenie. Moja historia tutaj brzmi szczególnie. Tu właśnie wszystko się zaczęło. W niepołomickiej bibliotece opowiadałam nieśmiało o swoich planach, tam kibicowano pierwszym sukcesom. To już trzecie spotkanie w tym miejscu i jak zawsze wspaniała atmosfera. Serdecznie dziękuję Pani Dyrektor za zaproszenie i wspaniałą organizację, a wszystkim przybyłym za świetną atmosferę. Zdjęcia poniżej :)
Dwa dni później jechałam już bardzo daleko. Sześć godzin w pociągu zaowocowało sporą partią tekstu w nowej książce, a Inowrocław przyjął mnie bardzo gościnnie. Ponad sto osób na sali, ciekawe pytania i ogromna serdeczność. Rozmawialiśmy głównie o życiu, bo też i o tym są przede wszystkim moje książki. O naszych kobiecych problemach i radościach. W drodze powrotnej mało brakowało, a straciłabym laptopa, co dla pisarza, a pewnie i dla każdego pracującego człowieka jest niezbyt przyjemną przygodą. Ale wszystko ostatecznie dobrze się skończyło.
Bardzo lubię spotkania autorskie, staram się przyjmować tak dużo zaproszeń, jak to możliwe. Ale częściej niż dwa razy w miesiącu nie wyjeżdżam z domu, zwłaszcza gdzieś dalej. Ze względów rodzinnych jest to na razie niemożliwe. Mimo tych ograniczeń udało się w zeszłym roku zorganizować ponad pięćdziesiąt spotkań. Dziękuję Wam za wszystkie zaproszenia. Jeśli kogoś nie uda się odwiedzić w tym roku, to w przyszłym. Powoli, ale konsekwentnie przemierzam Polskę z walizką i bardzo się cieszę  z każdego Waszego dobrego słowa.
Do zobaczenia. Następne spotkania w przyszłym tygodniu w okolicach Kielc :

4 kwietnia Biblioteka w Kielcach, 5 kwietnia Biblioteka w Suchedniowie godz. 12.00 i 14.30 Łączna, 17.00 w Stąporkowie. 

Z kim będę mogła się spotkać? Czy mieszkacie gdzieś niedaleko?
A aktualna lista spotkań na blogu w zakładce: spotkania. 
Dobrego wieczoru. Poniżej fotorelacja ze spotkania w Niepołomicach oraz w Inowrocławiu.

Niepołomice
     
                                                                Inowrocław


 

1 komentarz:

  1. Uwielbiam spotkania. Ale na żadnym nie byłam z panią. Mam nadzieję na Targi Książki na Narodowym

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon