Strony

.

.
Kochani! Takie rzeczy tylko w Walentynki :) Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy niespodziankę. Wznowienie powieści ,,Miłość z jasnego nieba"

Zamawiać w przedsprzedaży już można tutaj :)
https://www.empik.com/milosc-z-blekitnego-nieba-krystyna-mirek,p1221182065,ksiazka-p 


Ukazała się ona dawno temu i wielu nowych Czytelników jej nie zna. Od lat nie ma jej już na rynku. Często pojawiały się o nią pytania, dlatego postanowiliśmy dać jej nowe życie.
W pięknej okładce, po autorskim liftingu, historia pozostała ta sama, ale jakby nowa.
Zapraszam serdecznie do świata niełatwej miłości i pięknej scenerii.
Tak się prezentuje opis:


Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie zamierza wracać do niełatwych wspomnień. Jest skoncentrowana na pracy i nie pozwala sobie na żadne sentymenty.
Po drugiej stronie barykady stoi właściciel prężnie rozwijającej się firmy, prywatnie niepoprawny kobieciarz, choć z zasadami. On też chce podpisać ten kontrakt, ale na swoich warunkach. I również nie ma oporów, by korzystać ze wszelkich sposobów, które mogą do tego doprowadzić.
Co się stanie w mroźną walentynkową noc? Kto zwycięży w biznesowych negocjacjach i w jaki sposób zakończy się próba osiągnięcia niemożliwego kompromisu? Z pozoru niewinny splot wydarzeń sprawi, że życie wielu osób zmieni się bardzo mocno...

Serdecznie Was zapraszam do odnowienia znajomości lub pierwszego zanurzenia w tej chyba najbardziej romantycznej z moich powieści :)

3 komentarze:

  1. Jestem zaskoczona, kupiłam ale to jest chyba ta sama książka którą już mam pod tytułem „Miłość z jadnego nieba”...

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon