Strony

.

.

Jak to jest w świecie singli.

Słowo singiel to znak naszych czasów. Nowy styl życia widoczny na każdym kroku. Dla jednych jest to świadomy wybór, dla innych konsekwencja różnych życiowych zawirowań. Są tacy, którzy świetnie się czują w świecie singli, poukładali sobie życie, są szczęśliwi.
Ale wiele jest osób, które żyją samotnie nie z własnego wyboru. Tak się sprawy poukładały  i nie potrafią ich zmienić. Jak Karolina, główna bohaterka powieści. Obco się czują w świecie singli, samotnie.
Wiele jest osób w takiej sytuacji, są sami z różnych powodów i nie odnajdują się w tej sytuacji.
Dotyczy to nie tylko kobiet. Jakub, jeden z bohaterów, też inaczej wyobrażał sobie swoje życie. Zakochał się, urodziła mu się córeczka. Starał się zapewnić rodzinie dobre życie. Ale przegrał. zabrano mu wszystko, co kochał i zmuszono do budowania na nowo.
Każdy na różnych etapach życia musi czasem zaczynać od nowa. To niełatwe, ale daje nadzieję na zmianę, a ta czasem bywa lepsza.
Zapraszam Was do świata nowej opowieści. Pełnej emocji, humoru i ciepła. Jest już dostępna w przedsprzedaży
phttp://www.empik.com/obca-w-swiecie-singli-mirek-krystyna,p1191311423,ksiazka-p

Dziękuję Wam, że od pierwszego dnia zapowiedzi cieszy się Waszą ogromną życzliwością. Dziękuję też za komentarze pod postem. Ujawnijcie się, jest mi zawsze bardzo miło, wiedzieć, ze jesteście :)

1 komentarz:

  1. Ja już zamówiłam i Nie mogę się doczekać kiedy będę miała w ręce to książkę. Pozdrawiam 😉

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon