Strony

.

.

,,Rodzinne sekrety" już w Waszych rękach :)

Dzisiaj wielki dzień. Moja córka Monia ma urodziny :) A w księgarniach premiera dziesiątej książki.

Byłam niedawno w jednej z księgarń i miałam okazję słyszeć rozmowę. Pani pytała, czy są już ,,Rodzinne sekrety", a sprzedawczyni odpowiedziała, że jeszcze nie, ale ona też czeka.
Miło mi się oczywiście zrobiło i przypomniałam sobie, jak cztery lata temu wydałam pierwszą książkę. W dniu premiery mocno przejęta popędziłam do księgarni. Książki nigdzie nie było. Szukałam i szukałam.Nic.
Zapytałam sprzedawcy, który oczywiście kompletnie nie kojarzył nazwiska ani tytułu. Ale grzecznie podszedł do komputera i zaczął sprawdzać, by po dłuższej chwili stwierdzić, że jeden egzemplarz chyba gdzieś jest, prawdopodobnie na zapleczu w pudle. I to by było tyle, jeśli chodzi o mój debiut :)

Dzisiejsza nowość jest ładnie wystawiona i to w wielu egzemplarzach. Dzięki Waszej życzliwości już w przedsprzedaży trafiła na listy bestsellerów, sprawiając mi ogromną radość. Serdecznie Wam dziękuję :)
Z okazji premiery na stronie autorskiej na fb konkurs, zapraszam serdecznie. Będzie ich teraz sporo :)

Już stu Czytelników zaznaczyło opcję, na Lubimyczytać.pl, że chciałoby ,,Rodzinne sekrety" Jedna nawet napisała, że odda za nią duszę :) Spieszę z wyjaśnieniem, że taniej jest w księgarniach internetowych, mają teraz dobre promocje :)
A na kartę książki na LubimyCzytać zapraszam serdecznie. Dołączcie się :) http://lubimyczytac.pl/ksiazka/274077/rodzinne-sekrety
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon