Strony

.

.

,,Rodzinne sekrety" już w Waszych rękach :)

Dzisiaj wielki dzień. Moja córka Monia ma urodziny :) A w księgarniach premiera dziesiątej książki.

Byłam niedawno w jednej z księgarń i miałam okazję słyszeć rozmowę. Pani pytała, czy są już ,,Rodzinne sekrety", a sprzedawczyni odpowiedziała, że jeszcze nie, ale ona też czeka.
Miło mi się oczywiście zrobiło i przypomniałam sobie, jak cztery lata temu wydałam pierwszą książkę. W dniu premiery mocno przejęta popędziłam do księgarni. Książki nigdzie nie było. Szukałam i szukałam.Nic.
Zapytałam sprzedawcy, który oczywiście kompletnie nie kojarzył nazwiska ani tytułu. Ale grzecznie podszedł do komputera i zaczął sprawdzać, by po dłuższej chwili stwierdzić, że jeden egzemplarz chyba gdzieś jest, prawdopodobnie na zapleczu w pudle. I to by było tyle, jeśli chodzi o mój debiut :)

Dzisiejsza nowość jest ładnie wystawiona i to w wielu egzemplarzach. Dzięki Waszej życzliwości już w przedsprzedaży trafiła na listy bestsellerów, sprawiając mi ogromną radość. Serdecznie Wam dziękuję :)
Z okazji premiery na stronie autorskiej na fb konkurs, zapraszam serdecznie. Będzie ich teraz sporo :)

Już stu Czytelników zaznaczyło opcję, na Lubimyczytać.pl, że chciałoby ,,Rodzinne sekrety" Jedna nawet napisała, że odda za nią duszę :) Spieszę z wyjaśnieniem, że taniej jest w księgarniach internetowych, mają teraz dobre promocje :)
A na kartę książki na LubimyCzytać zapraszam serdecznie. Dołączcie się :) http://lubimyczytac.pl/ksiazka/274077/rodzinne-sekrety

18 komentarzy:

 1. Szkoda, że ja nic nie wiem na temat mojego egzemplarza :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba pytać wydawcy, to oni dysponują egzemplarzami recenzyjnymi. Wysłane były wszystkie razem, ale wiem, że jeszcze niektóre nie dotarły, więc może wystarczy jeszcze troszkę poczekać :) A w razie wątpliwości napisać. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

   Usuń
 2. To są dopiero emocje,radość, satysfakcja. Jeszcze więcej takich doznań i związanych z nimi radości życzę. Czekam na dalsze losy bohaterów z "Jabłoniowego sadu", jest tam niepowtarzalna aura, która ma niesamowitą siłę oddziaływania :)Przesyłam Urodzinowe, ciepłe życzenia dla córki Moni-niech spełnią się wszystkie marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa, a w imieniu córki za życzenia:) pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. A są, są Sekrety w moich rękach. Wprawdzie w legalnie zakupionym ebooku, ale taką formę książek lubię. Zanim jednak Sekrety, to najpierw Dom muszę skończyć. Dla porządku. Co dalej? Jakie plany? Chwila wytchnienia? Czy z rozpędu kolejna książka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że najlepiej czytać po kolei, wtedy przyjemność jest większa:) A ja pracuję i to dość intensywnie w ostatnim czasie. Niedługo już zacznę zdradzać nad czym :)

   Usuń
  2. W takim razie niecierpliwie czekam. Nie tylko ja :)

   Usuń
 4. Najlepsze życzenia urodzinowe dla Moniki! :)

  Rodzinne sekrety właśnie dziś dostałam z wydawnictwa wraz z mega niespodzianką :) Prześliczną, pięknie się prezentuje w moim zbiorze. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia :) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury :)

   Usuń
 5. Coś chyba jest nie bardzo z ustawieniami czasu/zegara na tym blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja już chciałabym być w posiadaniu III tomu...kiedy kolejna premiera pani Krystyno? w drugim tomie dużo się dzieje, wiele zmian... i zaskakujących sytuacji. Nie chcę zdradzać faktów, ale nie da się nie polubić Zagórskich, klimatu ich domu, osobowości każdego z osobna. Jak każda z pani książek i ta emanuje ciepłem i stwarza taki wyjątkowy nastrój,a przecież na swojej drodze rodzina potyka się o wielkie problemy. Fajnie, że sporo osób już po lekturze, przyjemnie rozmawia się o sadze, pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa :) Cieszę się, że książka się podobała :) Jeszcze nie znam dokładnej daty premiery trzeciej części, jeszcze jej nie skończyłam, więc to chwilkę potrwa, ale kiedy tylko będę coś wiedzieć, napiszę :)

   Usuń
 7. Jest weekend. Od jutra wracam do pracy. W południe zamówiłam drugą część Jabłoniowego Sadu i już czekam z niecierpliwością a teraz zachwycam się Szczęśliwym domem. Nie pozostaje mi nic jak tylko podziękować autorce... I czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale fajnie. Oba tomy już za mną. Pozostało czekać na trzeci.

   Usuń
 8. Gdzie się pani podziała, pani Krystyno? Prawie wiosennie zdrowia życzę :) Co dzieje się na pani biurku? Zdrówka, zdrówka, zdrówka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choruję, to prawda, mocno mnie rozłożyło, ale już jest lepiej. Poza tym jestem bardzo zapracowana. Oprócz domu i dzieci piszę teraz bardzo dłuuugą powieść, to niespodzianka, już niedługo szczegóły :) Bardzo dziękuję za życzenia zdrowia. Od razu lepiej :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon