Strony

.

.

Premierowa ,,rozdawajka" :)

Dzisiaj podwójna premiera. W księgarniach pojawił się ,,Podarunek" oraz zbiór opowiadań ,,Cicha 5" Z tej okazji na blogu konkurs dla Czytelników. Kto chciałby otrzymać egzemplarz w prezencie, proszony jest o wpisanie się w komentarzu. Do wygrania po jednym egzemplarzu premierowych książek. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie. Konkurs trwa do piątku, do godz.24.00.


14 komentarzy:

 1. Ja także się zgłaszam! To byłby wspaniały prezent. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy na temat książki "Podarunek". Z chęcią napisałabym na blogu recenzję którejkolwiek z nich. Może się uda. Warto mieć nadzieję;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzę o "Podarunku", choć opowiadaniami też nie pogardzę (-; Poprzednia Pani książka bardzo mi się podobała, kupiłam ją specjalnie w takim czasie, żeby móc czytać w Grecji (szkoda, że nie na Krecie) (-:

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z przyjemnością zapoznałabym się z Podarunkiem, gdyż fabuła zapowiada się bardzo interesująco! Miło by było przeczytać taką optymistyczną książkę, gdy za oknem deszcz i jesienna szaruga.
  Pozdrawiam serdecznie
  Madzia K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podarunek już mam :) Teraz żałuję, że nie kupiłam na Targach Cichej 5... no ale trudno.

  Zatem zgłaszam się po Cichą, może uda się wygrać a potem i zrecenzować :) Im bliżej Świąt tym bardziej ta śnieżna okładka mnie kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się. Może 7 komentarz przyniesie mi szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z największą przyjemnością sięgnę po pani książkę! W dodatku okładka przepiękna, idealnie wpasowałaby sie w kanon moich najpiękniejszych na półce:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również się zgłaszam. Każda nowa pani książka to dla mnie duża radość, tym bardziej ze "Podarunek" zapowiada się niezwykle ciekawie. W sam raz na wolne chwilę po południu kiedy mój maluch słodko śpi:) Z ogromną przyjemnością czekam na kolejne pani powieści:) Pozdrawiam, AGATKA86

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również się dopisuję do listy. Polubiłam Pani książki i chętnie sięgnę po nowości, chociaż mam jeszcze zaległości w poprzednich ^^ ale już mniejsze
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Chcę tą książkę wygrać dla mojej Żony bo jestem w niej bardzo zadurzony.
  Chcę żeby tą książkę miała i nadal mnie Kochała. Damian K....

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam swój udział, chętnie przeczytam Pani nową książkę, tym bardziej że niedługo będzie autorskie spotkanie z Panią w niepołomickiej bibliotece i mogłabym ją mieć z Pani autografem. Pozdrawiam serdecznie Anna K.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzień dobry, ustawiam się w kolejce ;)) nie znam jeszcze Pani twórczości, trafiłam tu z bloga Asymaka :))) i jestem zachęcona, by zapoznać się z nową książką :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon