Strony

.

.

Zróbmy razem coś fajnego :)

Zróbmy coś fajnego w te dni :) Kto się przyłączy do akcji? Część z nas pracuje, ale wielu siedzi teraz w domu. Jesteśmy pod tym względem naprawdę super <3 Słyszę wiele głosów, że jest niełatwo i to fakt. Ale taka okazja stwarza też wiele możliwości. Można się czegoś nowego nauczyć - języka angielskiego czy hiszpańskiego, robienia na szydełku, gotowania, pieczenia. Można posprzątać, wreszcie na porządnie, wyrzucić niepotrzebne rzeczy, posegregować, umyć, na nowo poukładać. Można zadbać o zieleń w domu i dookoła niego. Można zacząć pracować nad formą fizyczną - ćwiczyć jogę, spłaszczać brzuch, zadbać o kręgosłup. Można przyjrzeć się swojemu sercu. Jakie emocje tam siedzą, zaopiekować się nim. Poczytać trochę blogów o psychologii i rozwoju, pomóc sobie. Można sobie zrobić domowe spa. We własnej łazience, super kąpiel z czymś pachnącym i w blasku świec. Można lepiej poznać rodzinę, z którą teraz spędzamy więcej czasu. Jest jeszcze sporo możliwości. Co wybierzecie? Czy przyłączycie się do akcji? Wszystko jest lepsze od czekania i ciągłego czytania najnowszych doniesień <3 A jakie są Wasze propozycje?
Może wieczorem podzielimy się tym, co nam się udało. Ja od rana poćwiczyłam, upiekłam chleb i napisałam kawałek tekstu, który jakoś wcześniej nie chciał wyjść. Do wieczora może jeszcze się uda coś więcej :) W planach angielski, gry z dzieckiem i szkolenie o dobrym przeżywaniu kryzysów :) a także pisanie niespodzianki :) Redaguję też Jabłoniowy sad i niebywale się przy tej pracy relaksuję :) Jaki piękny jest świat tej powieści :)
zdj. Dariusz Kołakowski

2 komentarze:

 1. Pani Krystyno czekam z utęsknieniem na kolejną część Jabłoniowego Sadu, to naprawdę radość wiedzieć, że będzie ciąg dalszy, nie mogę się doczekać. Chcę tylko dopytać czy okładka będzie w podobnej stylizacji co pierwsze trzy części? Byłoby pięknie.

  Serdecznie pozdrawiam
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Okładka jeszcze nie jest gotowa, plany się trochę pozmieniały ze względu na zamknięte księgarnie, wszystko się przesunęło, ale będziemy się starać wyjść naprzeciw oczekiwaniom :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon