Strony

.

.

Świąteczna powieść :)

Z wielką radością prezentuję Wam najnowszą zapowiedź.
Dostępna w przedsprzedaży link
 Świąteczną powieść. Jeszcze za oknem lecą kasztany, ale w świecie wydawniczym już trwają przygotowania do tego wyjątkowego czasu.
To nowa historia. Nie jest częścią serii lecz osobną opowieścią.
Tak opisuje ją wydawca.

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy rodowa skaza może ujawnić się w czasie najpiękniejszych świąt w roku? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn. Przystojnym brunecie o pustym sercu, czarującym lecz niezdolnym do odwzajemnienia miłości. Uroczym, ale nieodpowiedzialnym. Taki był jej dziadek i ojciec, a także mąż starszej siostry.
Zosia nie chce powtórzyć ich losu. Jest ostrożna, czujna, bystra. Nie szuka miłości. Jednak przystojny brunet w najgorszym typie pojawi się na jej drodze sam, jakby ciągnięty niewidzialną nicią przeznaczenia. Prosto ku zgubie. Czy los można odwrócić? Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy?
Wydaje się to łatwym zadaniem, dopóki ten wyjątkowy mężczyzna nie spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem.

Polecam Wam tę zapowiedź bardzo serdecznie :)

4 komentarze:

 1. Oczywiście, że chcą przeczytać. Prześliczne okładka. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Krystyno, a ja serdecznie dziękuję za świąteczne opowiadanie napisane dla użytkowników Legimi ("Wigilijna miłość"). Czytam z przyjemnością po raz kolejny! Pozdrawiam przedświątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłam książkę gdyż urzekła mnie okładka. Zaczelam czytać... I odkryłam że nie mogę przestać. Wystarczyły mi dwie noce. Bardzo dziękuję za tą historię. Natomiast po przeczytaniu poczuła... Smutek. To koniec przygody. Z pewnością sięgnie po inne pozycje z Pani bibliografii.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Krystyno ogromne dzięki za tą ciepłą opowieść. Tylko trochę żal Jaśka, został potraktowany brutalnie. Zabrakło trochę rozwiązania jego problemu. Teraz czytam ,,Światło w Cichą Noc,,. Pozdrawiam serdecznie.
  Marcin

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon