Strony

.

.

Stosik

Uwielbiam oglądać stosiki na blogach recenzenckich. Nigdy mi się to nie nudzi. Pozornie mogłoby się wydawać, że stosiki są do siebie podobne, a przecież powszechnie wiadomo, że tak nie jest. Gdybym nie zajęła się pisaniem książek, byłabym recenzentką i z wielką przyjemnością fotografowałabym wysokie stosy.
Dzisiaj jednak miałam szansę, by spróbować tej miłej czynności.Oto stosik. Dyskusja na jego temat toczy się właśnie na fb. Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć - zapraszam :)

https://www.facebook.com/KrystynaMirekpisarka

Co o nim sądzicie? Czytaliście, którąś z tych powieści?


9 komentarzy:

 1. Mam pierwszą i ostatnią, ale nie czytałam żadnej ze stosiku.Piękny on! :) Chętnie poznałabym recenzje większości, żeby móc się przekonać czy chcę je przeczytać, czy to mój gust

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mnie ten stosik też bardzo cieszy, takie gratki nie zdarzają mi się często. Od momentu, kiedy sama zaczęłam pisać książki, zaprzestałam publikowanie recenzji, patrzę bowiem na książki pod innym kątem, ale może się skusze :)

   Usuń
  2. Ja chętnie poczytałabym recenzje :)

   Usuń
  3. może rzeczywiście spróbuję, dawno już nie pisałam recenzji, choć kiedyś robiłam to często i chętnie :)

   Usuń
 2. Tak jak już wspominałam na Facebooku, czytałam "Love Rosie" i naprawdę bardzo polecam, świetna książka! A sama jestem ciekawa najbardziej książki pani Magdy Witkiewicz, bo "Pierwsza na liście" sprawiła, że naprawdę chciałabym poznać inne jej książki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie jeszcze czekam na ,,Pierwszą na liście" bo dopiero dzisiaj można było zamawiać. Czuję, że mi się spodoba :) Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  2. "Pierwsza na liście" jest świetna! Zapraszam na moją recenzję http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/01/magdalena-witkiewicz-pierwsza-na-liscie.html

   Usuń
  3. Byłam rano na blogu, widziałam ciekawe wyzwanie :) Dziękuję. A opinię o ,,Pierwszej na liście" czytałam. Tak właśnie kusicie tymi recenzjami i człowiek potem nie może spać dopóki nie dostanie książki w swoje ręce :).

   Usuń
 3. Czytałam książkę "Love, Rosie" i jestem zakochana do tej pory. ;)
  Pozdrawiam. :**

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon