Strony

.

.

Premiera - ,,Większy kawałek nieba"

Wielki dzień. Długo wyczekiwany, poprzedzony miesiącami przygotowań. Jako nagroda dla autora, spotkanie z Czytelnikami zorganizowane przez księgarnię Matras i wydawnictwo Znak. Bardzo Wam dziękuję za to niezwykłe przeżycie. Za to, że przybyliście licznie, mimo rzęsistego deszczu i przejmującego zimna. Za pytania i komentarze oraz wszystkie ciepłe słowa. O to, by nam było ciepło i przyjemnie zadbała firma Teekanne, przygotowując dla uczestników pyszną herbatę. Prowadził wspaniały rozmówca Tomasz Kosiorek.
Niniejszym uroczyście ogłaszam, że książka już dostępna. Można zamawiać :)
http://www.empik.com/wiekszy-kawalek-nieba-mirek-krystyna,p1121662412,ksiazka-p


Pytanie na śniadanie - telewizyjny debiut :) Recenzje, premiera i spotkanie.

 Wczoraj zostałam zaproszona do udziału w dyskusji do programu ,,Pytanie na śniadanie". Rozmowa dotyczyła wychowania dzieci, tematu, który jest mi bardzo bliski. Przejęłam się, powiem szczerze, co chyba widać na nagraniu :) Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki polecili też najnowszą książkę ,,Większy kawałek nieba", która już w środę trafi do księgarń. 
Miałam sporo stresu, łagodzonego przez wielkie wsparcie życzliwych osób, które słały komentarze na fb, esemesy i trzymały kciuki. Otarłam się troszkę o wielki świat celebrytów. Spotkałam przed nagraniem Radka Majdana i Ewę Błaszczyk. Zobaczyłam, jak wygląda nagranie od kuchni. To była świetna przygoda.
Zakupiłam też na tę okazję specjalne szpilki, jedenaście centymetrów, ale nie załapały się w kadr :)
Poniżej link, jeśli ktoś chciałby obejrzeć http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25008776/kontrowersyjne-placenie-dzieciom-za-oceny


Już w środę 27 kwietnia, premiera. Z tej okazji serdecznie zapraszam na spotkanie do księgarni Matras. Będzie to święto książki połączone z degustacją herbaty Teekaane. Tym razem w Warszawie, przyjedźcie do stolicy, kto ma blisko i może. Wiosną jest wyjątkowo piękna, miałam okazję wczoraj się o tym przekonać :) Zaproście znajomych, spotkajmy się w dobrej atmosferze przy filiżance aromatycznej herbaty :)
Można dołączyć do wydarzenia na facebooku
https://www.facebook.com/events/1726186100999093/

W następnym numerze ,,Gali" wywiad. Zapraszam do przeczytania. Trochę o książkach, o korzeniach i pasjach. Rozmowa z Anną Luboń.

Do przeczytania książki zachęca też najnowsza,,Kropka tv" magazyn sieci Biedronka. Można zajrzeć przy okazji zakupów.

Pojawiają się pierwsze recenzje. Bardzo Wam dziękuję za wiele wspaniałych, dobrych słów. Zawsze z wielką niecierpliwością i w stresie czekam na te wrażenia na gorąco. Zapraszam do przeczytania:
http://czasnaksiazki.pl/2016/04/07/wiekszy-kawalek-nieba-krystyna-mirek-przed-premiera/ 
Sylwia Winnik, która nie spała prawie całą noc, by na gorąco napisać opinię.
http://asymaka.blogspot.com/2016/04/krystyna-mirek-wiekszy-kawaek-nieba.html
Jak zawsze niezawodna Anna Grzyb
http://bloghub.pl/wpis.10837.przedpremierowo-pokaze-ci-wiekszy-kawalek-nieba-kr
Książkowe Wyliczanki - serdecznie dziękuję.

Dziękuję Wam za wszystkie przejawy życzliwości i wsparcia. Trzymajcie, proszę, kciuki za premierę. Tym razem są wyjątkowo potrzebne.

Nie wiadomo, od czego zacząć :)

Ostatnio tak dużo się dzieje, że otwarłam nowy post i doznałam blokady twórczej. O czym napisać w pierwszej kolejności?
 O wywiadach w Warszawie, których udzieliłam sporo w ciągu ostatnich dwóch dni i czuję się przepytana z każdej strony. A  może o klimatycznym spacerze po warszawskim centrum.
A może o tym, że bardzo przeżywam tegoroczny egzamin gimnazjalny, bo zdaje go moja średnia córka.
Lub o tym jak rano zostałam powitana okrzykiem - Dzwonnica, dzwonnica idzie! Rozglądam się, patrzę, jako żywo żaden budynek w okolicy nawet nie drgnie. A to miała być dżdżownica, ostatnie największe odkrycie Adasia.
Albo jak pięknie najmłodsza córka gra na pianinie (w domu na keyboard) co oznacza, że trzeba by jej kupić instrument z prawdziwego zdarzenia. Znaleźć dla niego miejsce w domu i fundusze.
O naszej rodzinnej biblioteczce, którą dzisiaj fotografowałam na potrzeby pewnej akcji, o której niebawem napiszę.
A może o wznowieniach dwóch moich pierwszych książek pięknie przygotowanych przez Wydawnictwo Burda.

Dużo się dzieje. Dom tętni życiem. Ogród jak zwykle zarasta, choć obiecywałam sobie, że w tym roku na pewno będę mieć więcej czasu i go dopieszczę. Ale znów przegrywa z dziećmi, gotowaniem, pisaniem, książkami i tysiącem innych spraw.

Większy kawałek nieba już niedługo w księgarniach. Dostępny między innymi tutaj: http://www.empik.com/wiekszy-kawalek-nieba-mirek-krystyna,p1121662412,ksiazka-p  Dzięki Wam wspina się po listach bestsellerów dzielnie i czeka na swój czas. Podoba się. Tylu pochlebnych opinii także od specjalistów, dziennikarzy i recenzentów jeszcze nigdy nie usłyszałam. Ale najważniejsza jest opinia Czytelników. Bo tę książkę pisałam dla Was. Mocno z serca. Mówi o prawie do szczęścia. O tym, że niektórym wmówiono, że pewne rzeczy nie są dla nich. A to czasem nie jest prawda.
A także o wielu innych ważnych sprawach. Co ciekawe, każdy odbiera ją inaczej. Pytałam każdą osobę, która czytała przedpremierowo, o czym jest ta opowieść. Żadna z odpowiedzi się nie powtórzyła :) Każdy odczytuje w niej coś innego, własnego.
To jest najpiękniejsze w tej przygodzie.

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon