Strony

.

.

Spotkanie w empiku :) Zapraszam serdecznie :)

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie w empiku Bonarka w Krakowie. 3 września o godz. 18.00.
Kolejne odbędzie się we Wrocławiu w empik Renoma 17 września o godz. 18.00.

A z okazji premiery wiele konkursów.
Na stronie fanclubu :/https://www.facebook.com/groups/103024436708028/
Zapraszam do zaglądania na tę stronę, zgromadziła się tam grupa niezwykle sympatycznych, pogodnych i pozytywnie zakręconych osób :)

Na stronie ONA CZYTA  https://www.facebook.com/ONACZYTA?fref=ts

Zorganizowany przez księgarnię empik
Na empik.com cały nakład już sprzedany. Nie wiem, cieszyć się, czy martwić, że za mało zamówili :) Opowieść Wam się podoba i zbiera dobre recenzje. Kosztowała mnie najwięcej trudu spośród wszystkich moich książek. Niechaj Wam kojarzy się wyłącznie z przyjemnością :)


Szósteczka :) Komu ją zawdzięczam?Komu z Was zawdzięczam tę miłą szóstkę na liście bestsellerów? Kto kupił? Ja dostałam egzemplarze autorskie wczoraj. Chylę czoła przed pracą Wydawcy. Książka jest naprawdę pięknie wydana. Mam nadzieję, że sprawi Wam wiele przyjemności. Ja pracuję nad kolejnymi częściami. Następna ukaże się w styczniu.

A w ogrodzie pachnie mi już jesienią. Wiatr jest chłodniejszy i kwitną astry. Czujecie już nadchodzący koniec lata?

Pierwsza przedpremierowa recenzja :)

Pojawiała się pierwsza absolutnie przedpremierowa recenzja ,,Jabłoniowego sadu" Powieść jest już dostępna w przedsprzedaży w całkiem dobrych cenach.

http://www.matras.pl/szczesliwy-dom-jabloniowy-sad,p,236084

phttp://www.empik.com/jabloniowe-wzgorze-tom-1-burza-w-srodku-lata-mirek-krystyna,p1109890730,ksiazka-p

Ania Grzyb, która opracowała recenzję przedpremierową tak o niej napisała:

,,Książka pełna życiowej mądrości, pozwalająca nam się zrelaksować i doskonale bawić, przy okazji dająca do zrozumienia, co jest istotne w naszej egzystencji i na czym powinniśmy się skupić. Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Krystyna Mirek jest aktualnie jedną z najlepiej piszących polskich autorek, a jej historie mogą wzruszyć, zaciekawić i zainspirować nas do zmian. Jej bohaterki, tak różne, a jednocześnie tak sobie bliskie, pokazują nam, co znaczą prawdziwe więzy krwi. Scena rozgrywająca się w kuchni pomiędzy dwiema siostrami, Martą i Heleną, została opisana tak pięknie, z niebywałą prostotą, czułością i ciepłem, że nie sposób było nie uronić choć jednej łzy.
Powróciłam za sprawą tej opowieści do miejsca, które ukochałam w dzieciństwie, do Zielonego Wzgórza i Avonlea, do rudowłosej i krnąbrnej Ani. Co prawda nie ma między tymi historiami zbyt wiele podobieństw, ale klimat jest niemalże identyczny. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Z całego serca."


Bardzo dziękuję za te piękne słowa. Cała recenzja na blogu:

http://asymaka.blogspot.com/2015/08/krystyna-mirek-szczesliwy-dom-premiera.html

A ja piszę. Nie zawsze jest łatwo. Dzisiaj za mną nieprzespana noc, nawet już nie liczę która, bo nasz najmłodszy synek budził się dosłownie co godzinę i nie pomagały żadne znane mi patenty. 
Ale jest dobrze, kocham moje dzieci, nawet jeśli płaczą w nocy:) albo mają niezwykłe pomysły w dzień :)
I bardzo lubię moją pracę:)
 

Małgorzata Kalicińska poleca sagę :)

,,Serdecznie polecam sagę Krysi Mirek jako lekturę dotulającą
na nasze wietrzne i burzliwe czasy."
Małgorzata Kalicińska

Pani Małgorzata Kalicińska poleca pierwszy tom sagi.
Należy dodać, że jest to rekomendacja w pełni bezinteresowna. Bardzo dziękuję. Polskie pisarki to niezwykłe kobiety :)
Ja też serdecznie zapraszam wszystkich do czytania. Premiera 26 sierpnia. Już niedługo. Do tej pory prócz redaktorów powieść przeczytała przedpremierowo jedna blogerka. Recenzja niebawem, ale już wiem, że ,, Szczęśliwy dom" bardzo się spodobał. Cieszę się.
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon