Strony

.

.

,,Francuska opowieść" na 10. miejscu

Dzień Matki, wyborcze szaleństwo, tyle się dzieje, a jednak wierne Czytelniczki znalazły czas, by zmówić ,,Francuską opowieść" i sprawić, że znalazła się na 10. miejscu na liście bestsellerów. Jeszcze przed premierą, przed działaniami promocyjnymi. Bardzo, bardzo Wam dziękuję:)

Dobre wieści są potrzebne, bo znów poprawiam od nowa ostatnią powieść, a już myślałam, że coś mam napisane... 

,,Francuska opowieść" w przedsprzedaży :)

Dużo się teraz dzieje. Jak to często bywa, wszystko na raz. Na szczęście dobrych rzeczy :)

Pierwsza wiadomość, która mnie bardzo ucieszyła, to fakt, że ,,Francuska opowieść" jest już w przedsprzedaży.

W Matrasie w bardzo zacnej cenie:)

http://www.matras.pl/francuska-opowiesc,p,227586

a także w empiku : http://www.empik.com/francuska-opowiesc-mirek-krystyna,p1107803846,ksiazka-p

oraz na ravelo: http://www.ravelo.pl/francuska-opowiesc-krystyna-mirek,p100342492.html

i w wielu innych księgarniach. Według zgodnych opinii pierwszych recenzentek to najlepsza moja powieść. Zaskakuje mnie ta opinia, bo to naprawdę  lekka, przyjemna, wakacyjna opowieść, a przynajmniej taki był plan :), w który bohaterowie jak zawsze wtrącili swoje trzy grosze. Najwyraźniej wyszło to książce na dobre :)
Zapraszam do czytania, odpoczynku, relaksu, wymiany poglądów i czekam niecierpliwie na Wasze opinie.

Zakończył się  niezwykle emocjonujący Tydzień Bibliotek. Dziękuję niezawodnym  Czytelniczkom i Czytelnikom za liczną obecność i niezwykle serdeczną atmosferę, a organizatorom za profesjonalne przygotowanie spotkań.
Relacja ze spotkania w Nowej Hucie przygotowana przez Panią Ewelinę z bloga ,,Ejotkowe postrzeganie świata" poniżej. Blog znam od dawna, cieszę się, że mogłam też zobaczyć jego niezwykle sympatyczną autorkę :)

http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/05/spotkanie-autorskie-z-krystyna-mirek.html

Relacja z Rawicza: http://powiatrawicki.pl/www/index.php/aktualnosci/informacje-biezace/5978-o-tym-ze-warto-realizowac-swoje-marzenia

Na targach w Warszawie było wspaniale. Bardzo udana impreza, teraz przed Krakowem wyzwanie, by na październik przygotować dla miłośników czytania podobnie wspaniałe święto. Relacja na moim profilu na fb.

Zapraszam: https://www.facebook.com/KrystynaMirekpisarka
 Dziękuję za każde słowo, uśmiech i gest. Teraz siadam do pracy, żeby troszkę nadrobić zaległości po targach, z nową siłą i energią. Zapraszam też na konkurs na profilu na fb. Do wygrania pakiet książek. 


Spotkania, Tydzień Bibliotek i targi...

Odliczamy dni do Tygodnia Bibliotek. Wszystko w tym święcie jest dla mnie sprawą wielkiej wagi. Biblioteki, Czytelnicy i książki.
W tym roku z okazji tych wyjątkowych dni będziemy mogli się spotkać 13 maja godz. 18.00 w  Bibliotece Publicznej w Rawiczu oraz

14 maja o godz. 17.00  w Bibliotece Publicznej w Nowej Hucie ( Filia 8 os. Boh. Września 26 ). Będzie to spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki kończące obchody Tygodnia Bibliotek.

16- 17 maja serdecznie zapraszam na Warszawskie Targi Książki - w sobotę o godz.13.00 oraz w niedzielę o godz. 12.00 na stoisko Wydawnictwa Filia 143/D17.


Na spotkaniach będą już dostępne przedpremierowe egzemplarze ,,Francuskiej opowieści". Będzie mi bardzo miło zobaczyć się z Wami.  Targi i spotkania autorskie to zawsze wyjątkowe dni. 
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon