Strony

.

.

Czerwcowa zapowiedź. Okładka i opis :)

Już jest! Czerwcowa zapowiedź. Jak Wam się podoba. Przedpremierowo będzie dostępna na Warszawskich Targach Książki. Już teraz zapraszam.


Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami. W pięknej starej winnicy, w cieniu wiekowego zamku ich losy gwałtownie się splotą.
Beata właśnie się zaręczyła, ale wątpliwości jej nie opuszczają. Decyzja jest pilna, a tymczasem pytania się mnożą. Aleks, mężczyzna z przeszłością uporczywie patrzy przed siebie i próbuje zbudować nowe życie. Ale stare winy nie pozwalają o sobie zapomnieć. List z Polski znów zburzy jego kruchy spokój. Oliwia, energiczna kobieta sukcesu, zawsze dostaje to, czego chce. Z wyjątkiem jednego. Czy odważy się podjąć niezwykłą decyzję? Hrabia, właściciel zamku i winnicy. Wydaje się, że ma wszystko. Jaką tajemnicę skrywa? Dlaczego zamyka się w pustym zamczysku i chroni go jak warowni?
Czasem trzeba się odważyć i po prostu zrobić, to co jest właściwe. Można wtedy wygrać życie.


Warsztaty w Niepołomicach

Już teraz serdecznie zapraszam na warsztaty Kobiece oblicze zarządzania czasem. Odbędą się w gościnnych progach Biblioteki Publicznej w Niepołomicach 14 kwietnia o godz. 18.00.
Ponieważ ilość jest miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy w bibliotece. Decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej planowany plan warsztatów.
Warsztaty są przeznaczone głównie dla kobiet, omawiają zasady dostosowane do specyfiki i realiów życia polskiej, współczesnej kobiety, ale przed mężczyznami nie zamykamy drzwi :) Zasady są bowiem uniwersalne.Kobiece oblicze organizacji czasu

Jak będąc zapracowaną żoną i matką znaleźć czas na realizację marzeń?
Jak sprawić, by marzenia stały się źródłem dochodu?
Jak zorganizować czas, kiedy trzeba godzić wiele ról i obowiązków.
Co zrobić, by być człowiekiem szczęśliwym?

Program warsztatów:

1.Uporządkować życie. Dokąd idziemy, o co nam chodzi, jak stać się szczęśliwym człowiekiem?
2. Analiza najważniejszych dziedzin życia: rodzina, praca, finanse, zdrowie, sumienie. Jak zbudować kochającą, wspierającą się rodzinę? Co zrobić, by praca dawała satysfakcję emocjonalną i finansową? Czy to w Polsce możliwe? Jak zarządzać finansami: podstawy zarabiania, oszczędzania oraz inwestowania. Jak zadbać o zdrowie i dlaczego to takie ważne? Sumienie, łatwo oszukać – czy wiemy, jakie są tego konsekwencje?
3. Skąd brać czas, kiedy go nie ma?
4. Określanie własnych celów życiowych. Cele ogólne i szczegółowe. Długoterminowe i krótkoterminowe. Pisanie planów.
5.Sposoby pomocne w realizacji celów. Praktyczne porady. Ćwiczenia.
6. Pytania.


Czas trwania: około dwóch godzin.

Zapraszam serdecznie :)
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon