Strony

.

.

Autko :)

Niedługo tak będzie wyglądał mój samochód. Już półtora roku siedzę w domu. Najpierw ciąża i trzeba było uważać, potem urlop macierzyński. Zajmuję się domem, dziećmi, piszę i powoli zapominam, jak wygląda świat na zewnątrz. Czas chyba po troszkę zacząć to zmieniać. Pierwsze wyjście to będą krakowskie targi w piątek i w sobotę. Potem spotkania autorskie. Na razie niewiele, bo zbyt często nie mogę jeszcze wyjeżdżać, ale cieszę się bardzo, że będę mieć szansę zobaczyć się z Wami i dziękuję za wszystkie zaproszenia. Szczegóły wkrótce. Pozdrawiam Was w pracowitym zapewne środku tygodnia i życzę dobrego, owocnego dnia :)
Źródło zdjęcia: Internet

Gorąca zapowiedź

Statystyki bloga mówią jasno, że to lubicie najbardziej. Informacje o nowej książce :) Właśnie pojawiła się świeżutka zapowiedź na empik.com, którą z wielką radością chciałabym się z Wami podzielić.


Tak się prezentuje opis wydawcy:

Marta wysłała prośbę do losu. On podjął wyzwanie. Jednak odpowiedział zupełnie inaczej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.
Opowieść o samotności i o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi,
niezwykłych smakach i mocy tradycji. Ale przede wszystkim to historia o miłości, która nie zawsze czeka za rogiem. Czasem jest jeszcze bliżej.
Marta ma męża i dzieci, ale czuje się bardzo samotna. Jej małżeństwo jest nieszczęśliwe, syn i córka pogrążeni we własnych sprawach, a teściowa, należąca do szanowanej rodziny z tradycjami, na każdym kroku daje wyraz swojemu niezadowoleniu.
Kaja jest ładna, młoda i bardzo kocha życie. Dobre jedzenie, dowcipnych i
bogatych mężczyzn, piękne ubrania. Jest tak bardzo skupiona na codziennych przyjemnościach, 
że nie zauważa nadchodzącego wielkimi krokami niebezpieczeństwa.

Dwie kobiety, dwa pragnienia miłości i szczęścia. Czy uda się je odnaleźć?

Polecam serdecznie już teraz na świąteczny prezent ( bo sporo tam o tym ) na poprawę nastroju oraz jesienny relaks. 


W przedsprzedaży zawsze wysyłają szybciej. A kilka egzemplarzy będzie można wygrać przedpremierowo na krakowskich targach książki. Będę tam w piątek 24.10 o 15.00 oraz w sobotę  25.10 o 11.00. Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszam.Babcia tu była :)

Babcia do nas przyjechała na dwa tygodnie. Trudno w słowach wyrazić piękno tego czasu. Obiad sam się gotuje, pranie posłusznie układa się w szafkach pięknie wyprasowane, chwasty w okamgnieniu znikają z ogródka, powidło śliwkowe smaży się, roztaczając upojne zapachy, starsze dzieci w szkole nakarmione smakołykami, młodsze wycałowane z każdej strony na spacerze  A ja mogę pracować 

dzisiaj

Jest w tym zajęciu coś magicznego. Otwierasz nowy, pusty dokument w Wordzie, a tam zgodnie z nazwą nowy świat. Wpisujesz tytuł i opowieść rusza. Wczoraj wolno, bez iskry, w mozole tworzyły się zdania. Dzisiaj świat już się stworzył, wszystkie elementy pojawiły się na swoim miejscu. Kształty, zapachy, słowa. Historia wystartowała, bohaterowie stali się żywi i nie nadążam :)
© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon