Strony

.

.
Konkursy z okazji Dnia Kobiet :)Różne są opinie na temat tego święta. Miało swoje jasne i ciemniejsze karty w historii, ale przecież sama idea jest bardzo sympatyczna i nie zasługuje, by ją potępiać. Ja osobiście lubię to święto, dlatego zapraszam do udziału w konkursach zorganizowanych z tej okazji.

Pierwszy z nich organizowany jest na fb. Poniżej link i regulamin.

https://www.facebook.com/KrystynaMirekpisarka

Aby wziąć udział w konkursie należy pod zdjęciem na fb umieścić w komentarzu tytuł jednej z pięciu wydanych do tej pory moich książek, którą chciałoby się otrzymać.
Nagroda zostanie wylosowana wśród wszystkich uczestników.
Za polubienie strony będę bardzo wdzięczna.
Druga nagroda jest przeznaczona dla wszystkich, którzy udostępnią link konkursowy i jest szansą dla osób, które mają już wszystkie moje książki. Jest nią bon do empiku na kwotę 50 zł. Nagroda zostanie wylosowana wśród osób, które udostępnią link.
Jedna osoba może walczyć o obie nagrody.
Konkurs trwa do 12 marca.
Zapraszam serdecznie i życzę powodzenia.

Na blogu ,,Śladami książki" kolejny bardzo sympatyczny konkurs. Można wygrać ,,Pojedynek uczuć". Zapraszam wszystkich do udziału, odwiedzin i komentowania.

http://sladami-ksiazki.blogspot.com/2014/03/konkurs-z-okazji-dnia-kobiet.html

Organizatorce konkursu serdecznie dziękuję.

Powrót do realnego świata

Od dwóch tygodni przebywam w innej rzeczywistości. U mnie wciąż są Walentynki, u was już marzec. W ciągu tych trudnych dni przebyłam długą drogę przez izbę przyjęć, porodówkę, oddział patologii ciąży, salę operacyjną, oddział położniczy i oddział noworodków krakowskiego szpitala Ujastek, na każdym etapie spotykając się z życzliwą, profesjonalną opieką i troską, które wraz z modlitwą bliskich, wsparciem rodziny oraz profesjonalizmem lekarza prowadzącego dr Leszka Juszczyka - ordynatora szpitala, doprowadziły nas w czwartek do momentu, że mogliśmy wrócić do domu ze ślicznym, zdrowym dzieckiem w ramionach.
To chłopczyk, ma na imię Adaś i czuje się doskonale. Ja znacznie gorzej, ale każdy dzień przynosi poprawę. Tym samym powoli wracam do rzeczywistości i świata, w którym tyle się przez ten czas działo.
Dziękuję wszystkim za wiadomości ( na wszystkie powoli odpiszę ) życzliwość i ciepłe myśli. Pozdrawiam ciepło w przerwach między kolejnymi karmieniami oraz nadrabianiem dwutygodniowych zaległości w kontaktach z córkami.
Kolejne pomysły będą czekać na realizację, a ja po tym ciężkim czasie jestem jeszcze bardziej zmotywowana do pracy. Tam w szpitalu, w trudnych chwilach, kobiety nie czytały ciężkich dzieł o wojnie, gwałtach i językowych zawiłościach. Kiedy, wbrew trudnej rzeczywistości, musisz myśleć pozytywnie, potrzebne jest wsparcie w postaci literatury optymistycznej, dającej siłę, pełnej ciepła i wiary, że będzie lepiej (bo będzie :).
To krótki głos, bo na długi nie mam siły, w sprawie toczących się dyskusji o literaturze kobiecej. Jest ważna, jest potrzebna, ma znaczącą funkcję do spełnienia. Cieszę się, że mogę pracować właśnie w tej dziedzinie. Życzę polskim pisarkom niegasnącej weny, coraz lepszych książek i dużo sił.

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon